Merak Ettikleriniz;

Yurt ücretine dahil olan hizmetler nelerdir?

Aydın Akademi erkek öğrenci yurdumuzun altyapısında süper hızlı metro internet kullanılmaktadır. İnternet ile alakalı hiç bir sorun yaşamayacağınız gibi harika bir internet deneyemi yaşayacağınızı temin ederiz.

Metro internet alt yapımızla öğrencilerimize süper hızlı ve kesintisiz bir internet deneyimi sunmaktayız.

İnternet ile alakalı herhangi bir sıkıntı da öğrencilerimiz bizlere ulaşabilir ve çok kısa sürelerde çözümlerini sağlamaktayız.

Süper Hızlı İnternet

100 Mbit Uplad ve 100 Mbit Download hızları ile alışılagelmiş hızların çok üstünde bir internet hizmeti sunmaktayız. Kompa ve ksintilerin olmaması için Aydın Akademi Erkek Öğrenci Yurdumuz’da

Akademi erkek öğrenci yurdu Aydın’da hem lokasyonu hem de sunduğu imkanları ile diğer erkek öğrenci yurtlarından farkını ortaya koymaktadır.

Aydın Akademi erkek öğrenci yurdumuzun fiyatları ile sunduğu hizmet ve olanakları kıyasladığımızda Aydın’daki diğer erkek öğrenci yurtlarına göre çok daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz.
Aydın Adnan Menderes üniversitesine, şehir merkezine, pazara, bankalara olan yakınlığı sayesinde erkek öğrencilerimiz hem zamandan hem de ulaşım araçlarından tasarruf edebilmektedir.

Aydın erkek öğrenci yurdumuzda her gün taze ve günlük kahvaltı menüsü ve lezzetli akşam yemeği menümüz servis edilmektedir. yemek menülerimiz özel aşçılarımız tarafından doyurucu porsiyonlarda ve besleyici özelliklerde hazırlanıp öğrencilerimize takdim edilmektedir.

Aydın Kampüs Erkek öğrenci yurdu binamız son derece modern, depreme dayanıklı, giriş çıkışların 7/24 güvenlik kamerası ile takip edilen güvenlikli ve modern bir yapıdır. Erkek öğrenci yurdu binamız gerek dış cephe mantolaması ve iç cephe ısı yalıtım kalitesi ile öğrencilerimize çok iyi bir atmosfer ve yaşam alanı sağlamaktadır. Her sene yaptığımız yenilemeler,  iyileştirme tadilatlarımız ve güncel bina bakımlarımız sayesinde binamız her zaman diri ve sağlıklı bir şekilde öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Evet ; Aydın Akademi Kampüs Erkek öğrenci yurdumuz Gençlik Spor Bakanlığı’na kayıtlı bir erkek öğrenci yurdudur. Yurdumuza kayıt işlemleri bakanlığın belirlediği usul ve esaslara göre yapılmaktadır.

Aydın Kampüs Erkek öğrenci yurdumuz Aydın’da lokasyon olarak Aydın Adnan Menderes Üniversitesine ve merkez kampüse en yakın konumda olan üniversitedir. Öğrencilerimiz dilediği takdirde 5 dakikalık bir yürüyüş ile üniversite kampüsüne ve üniversitenin yanındaki mesire alanına ulaşabilmektedir.
Aydın’daki diğer erkek öğrenci yurtlarından farklı olarak üniversiteye çok daha yakın bir lokasyonda olmamız sayesinde öğrencilerimiz hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olacaktır.

Aydın Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu’nu Aydın’daki diğer erkek öğrenci yurtlarından ayıran en önemli özellikler; erkek öğrencilerimize daha mı den daha lüks ve daha konforlu bir yaşam alanı sağlamamızdır.

Cep Sineması, hamam, sauna ve fitness salonu imkanlarımız ile Aydın’daki diğer erkek öğrenci yurtlarının sunduğu imkanlardan çok daha fazlasını sunmaktayız.
Aydın Erkek Öğrenci yurdumuzda kalan erkek öğrencilerimiz kesinlikle hiçbir zaman ısınma problemi ile karşılaşmazlar. Yüksek kaliteli ve hızlı internet alt yapımız ile erkek öğrencilerimiz internet kopma sorunu ve düşük hız sorunu yaşamadan internette hızlı bir şekilde bilgiye ulaşabilmektedir.

Kayıt İçin İstenen Bilgiler

  1. E-devlet üzerinden alacağınız öğrenci belgesi
  2. 1 Adet Fotoğraf
  3. Kimlik Fotokopisi
  4. Sabıka kaydı son 1 ay içerisinde alınmış olmalıdır. ( E-devlet şifreniz ile internet üzerinden alabilirsiniz.)
  5. İkametgah

Üniversite kayıtlarında bir çok bölümün online kayıt ile yapıldığı için bir çok kaydımızı online olarak yapmaktayız.Herhangi bir yurda kayıt yaptırırken güven duymadığınız sadece fiyat odaklı olarak düşünerek kesinlikle hiç bir yurda herhangi peşinat ve ödeme yapmayınız !

Özellikle üniversite sonuçlarının açıklandığı ilk gün heyecanı ile acaba yer bulabilir miyim gibi kafanızda soru işaretleri oluşmaya başlayacaktır.Görüşmüş olduğunuz ve bilgi almak istediğiniz bir çok yurt sizlere peşinat yatırırsanız yer ayırabiliriz gibi tekliflerde bulunabilir çok az yerimiz kaldı gibi cümleler duyabilirsiniz kesinlikle aceleci davranmamızı tavsiye ederiz.Bir hafta sonra tekrar aynı yurtları aradığınızda hala yer olduğunu görebilirsiniz  🙂

Peki telefonla kayıt yaptırırken nelere dikkat etmeliyim?

Bizim yurdumuzda dahil tüm odaların resimlerinin sitede yayınlanması mümkün değil ve tüm odalar aynı dizaynda olmayabilir.Yurdumuza kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimize direkt kalabileceği odaların videolarını gönderiyoruz.Ayrıca oda yerleşimlerini planlarken oda arkadaşlarını dengi bölümler ve fakültelerden oda arkadaşları ile ayarlamayı mutlak özen gösteriyoruz.

Kahvaltı ve akşam yemeği hizmetimiz haftanın 7 günü devam etmektedir.Ayrıca yarı yıl tatillerinde yemek hizmetimiz devam etmektedir.

Yurdumuzda 1 , 2 , 3 ve 4 kişilik oda seçenekleri mevcuttur.Bütün odalarımızda banyo wc oda içerisinde bulunmaktadır.

Hobi mutfağımız yemekhaneden ayrı bir alanda bulunmaktadır.7/24 açık olup öğrencilerin bireysel kullanımına açıktır.

Yurdumuza en son giriş saati 02:00 dir.

Yurdumuzda sıcak su ve ısınma merkezi sistem doğalgaz ile sağlanmaktadır.

Yurt ücreti genel akademik takvime göre, ders yılı süreleri için geçerlidir ve yaz okulu,staj v.b hariçtir.Ara tatil ve bayram tatillerinde yurdumuzda öğrencilerin konaklama hizmeti kesintisiz olarak devam eder.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz kayıt anında bizim yurdumuz dahil hiç bir yurdun ne yemek ne ısınma ne konforu ne de vermiş olduğu diğer hizmetleri deneme ve test etme gibi bir imkanınız bulunmamaktadır.Dönem içerisinde sağlıklı bir yemek hizmeti alamadığında dışarıdan yemek yemek zorunda kalabilir bu kez yurt aileye daha pahalıya gelmiş olacaktır.Bizim önerimiz mutlaka içinizin sindiği güven duyduğunuz yurtlara kayıt yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Oda temizlikleri haftada 2 kez düzenli olarak yapılmaktadır.Dileyen öğrencilerimiz ekstra temizlik istediğinde idareye bildirip isteğini bildirebilirler.

Çamaşırhanelerimizde 9 kg çamaşır makinaları bulunmakta olup çamaşır yıkama hizmeti ücretsizdir.Ayrıca ütü odamızda ütü ve ütü masası bulunmaktadır.

Hamam ve sauna kullanımı cumartesi ve pazar günleri 08:00 – 18:00 saatleri arasında kullanıma açık olup kullanımı ücretsizdir.

Tüm odalarımızda mini mutfak bulunmakta olup su ısıtıcı bulunmaktadır.

Tüm odalarımızda mini mutfak bulunmakta olup su ısıtıcı bulunmaktadır.

Tüm odalarımızda mini mutfak bulunmakta olup su ısıtıcı bulunmaktadır.

Tüm odalarımızda mini mutfak bulunmakta olup su ısıtıcı bulunmaktadır.