Kampüs Haber

Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu Aydın


Öğrencilerimiz ile tanışma toplantısı düzenledik.

2017-2018 Eğitim dönemi başlaması ile yurdumuza kayıt yaptıran öğrencilerimiz ile her yıl olduğu gibi bu senede düzenledik.


Aydın akademi kız yurdu olarak sektörümüzde bu yıl 11. yılımıza girmiş bulunmaktayız.İlk öğrenci yurdu faliyetlerini 26 kişilik bir yurt ile çıkarak her geçen yıl kalitesini ve standartlarını bir adım daha ileriye taşımak mutlak hedefimiz olmuştur.Öğrencilerimize sadece kayıt haftasında vermiş olduğumuz sözleri fazlasıyla yerine getirmek için elinden geleni fazlasıyla yapmaya çalışan bir kurumsal işletme anlayışına sahiptir.Her yıl bir klasik haline gelen toplantılarımız 2017-2018 Eğitim döneminde bizlere güvenerek bizi tercih eden öğrencilerimiz ile gerçekleşmiştir.

Öncelikle 1 ay gibi bir süre öğrencinin şehri , okulu , yurdu ve yurdun vermiş olduğu hizmetleri görebilmesi için bir süre tanıyoruz daha sonrasında bizden taleplerini isteklerini ve şikayetlerini dinliyoruz hiç bir zaman eleştiriye kapalı bir işletme anlayışına sahip olmadığımız gibi en büyük referansımız olan öğrencilerimiz ile karşı karşıya gelmek bizleri dahada mutlu etmektedir.

Düzenlemiş olduğumuz toplantı sonrasında üniversitelerde en büyük sorun haline gelen uyuşturucu madde ile ilgili Aydın Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından uyuşturucu madde bağımlılığı ile ilgili öğrencilerimize bilgilendirme yapılmış olup nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda öğrencilerimiz bilgilendirilmiştir.

Ayrıca toplantıda memnuniyetlerini dile getiren öğrencilerimizin hepsine çok teşekkür ediyoruz.