Akademi Haber

Akademi Kız Öğrenci Yurdu Aydın


Eğitim hayatınızın keyfini çıkartın

Güzel bir eğitim hayatı güzel bir barınma ihtiyacı ile birbirini tamamlar. Aydın Akademi Kız Öğrenci Yurdu en az evinizin konforunda ve sıcaklığında...


Aydın Kız Yurdu İle Eğitim Hayatınızın Tadını Çıkartın

            Üniversiteye çok yakın bir mesafede kurulan ve öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altından karşılamayı başaran Aydın kız öğrenci yurdu çalışanları, konaklama dışında birçok önemli ek hizmet ile birlikte beklentilerin üzerine çıkmayı başarmıştır. Bünyesinde çalışan tüm ekibi ile birlikte profesyonel işletmecilik anlayışından ödün vermeden hizmet veren Aydın kız öğrenci yurdu yapmış olduğu incelemeler sonucunda hizmetlerini sürekli olarak geliştirmekte ve öğrencilere daha yaşanılır alanlar sağlamaktadır. 

            Daha başarılı nesillerin yetişmesi için sürekli olarak araştıran ve kendini de bu yönde geliştirmeye devam eden Aydın kız öğrenci yurtları velilerin ve çalışanlarının memnuniyetini de her zaman yukarılarda tutmayı başarmaktadır. Mükemmeliyetçi bir hizmet anlayışına sahip olan ve öğrencilerin her ihtiyacını göz önünde bulundurarak hizmet sunan Aydın kız öğrenci yurdu bulunduğu konumu seçerken de aynı hassasiyeti göstermiştir. 
     
             Her zaman başarı odaklı çalışan ekibi ile birlikte sürekliliği sağlayan ve hızla hizmet alanını genişletmeyi sürdüren Aydın kız öğrenci yurdu tüm eğitim süreci boyunca hem öğrencilerin rahat etmesini sağlamakta hem de velilerin gözleri arkada kalmadan çocuklarını teslim edebilmelerine imkan tanıyan hizmetler sunmaktadır. 
       
            Sektörde saygın bir yere gelebilmek için özveri içinde çalışmalarını sürdüren ve üstün kalitede yurt hizmeti sunan Aydın kız yurdu öğrencilere sosyal anlamda da çok sayıda önemli imkan sağlamaktadır. 

Aydın Kız Yurdunun Sağladığı İmkanlar 
       
            Ferah ve tam donanımlı odaları ile birlikte hizmet sağlayan Aydın kız yurdu bunun yanı sıra öğrencilerin daha rahat ders çalışabilmesi için kablosuz internet hizmeti de sunmaktadır. Uygun fiyatlar ile çamaşır yıkama hizmetinden faydalanıldığı gibi, spor salonu ve saunası ile de öğrencilerin rahatlayabileceği bir alan da sunulmaktadır. Aydın kız öğrenci yurdunda sabahları açık büfe kahvaltı ve akşamları da başarılı aşçılar tarafından hazırlanan akşam yemeği hizmeti verilmektedir. 
     
            Özellikle sınav dönemlerinde çok önemli bir yere sahip olan etüt salonları ise öğrencilere daha etkili ders çalışma olanağı sunmaktadır. Her daim kat görevlileri tarafından derinlemesine temizlenen Aydın kız öğrenci yurtları tüm öğrencilere huzurlu ve daha rahat bir eğitim hayatı sağlamaktadır.