Kampüs Haber

Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu Aydın


Aydın'da Şehir Pazarına ve AVM'ye Yakın Kız Öğrenci Yurdu

Aydın Akademi Kız Öğrenci Yurdu her yere yakın olması itibariyle Aydın'da harika bir lokasyonda bulunmaktadır. Kız öğrencilerimiz pazara, Avmye, kafe ve bankalara yürüyerek 5 Dakika içerisinde gidebilmektedir.


Aydın'da pazarın yanında kız öğrenci yurdu

Aydın akademi kız öğrenci yurdumuz haftanın her salı günü Zafer Mahallesi'nde kurulan salı pazarının çok yakınındadır.

Öğrencilerimiz pazardan meyve, tekstil malzemesi ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak için alışveriş yapmak istediklerinde her salı gününe 1 dakikalık yürüme mesafesi ile salı pazarına giderek tüm alışverişlerini gerçekleştirebilir.


Adüye En Yakın Lokasyondayız

Aydın kız öğrenci yurdumuz Adnan Menderes Üniversitesi öğrenci kampüslerine olan yakınlığı ile kız öğrencilerimiz için tercih sebebidir.

Aydın’ın gelişen bölgesinde şehir pazarına, bankalara, kafe ve alış veriş merkezlerine olan yakınlığı ile çok avantajlı ve güvenli bir konumda bulunmaktayız.

Avm ye yakın kız öğrenci yurdu

Aydın akademi kız öğrenci yurdumuz Aydın'ın en büyük avm'si olan Forum AVM'ye 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Kız öğrenci yurdumuzda kalan öğrencilerimiz üniversite pazar yeri ve alışveriş merkezlerine yürüyerek rahatlıkla gidebilir.

Bu şekilde şehir içi minibüsleri ne çok fazla para vermemiş olur ve minibüs duraklarında zamanını minibüs bekleyerek geçirmemiş olurlar.
Aydın akademi kız öğrenci yurdumuzu tercih ederek hem zamandan hem de eğitim-öğretim bütçesinden iyi bir tasarruf sağlayabilirsiniz.


Aydın salı pazarında neler var?


Aydın Efeler salı pazarı Aydın'ın en eski pazar yerlerinden birisidir.

Kız öğrencilerimiz Aydın salı pazarında meyve sebze giyim ve tekstil ürünleri, ev araç gereçleri peki sel bakım ürünlerine kadar birçok ürün ve malzemeye ulaşabilirler.