Kampüs Haber

Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu Aydın


Aydın Kız Öğrenci Yurdumuzu Tanıyalım

Aydın Akademi Kız Öğrenci Yurdu'muzu yakından tanıyın. Sizlere kız öğrenci yurdumuzun Aydın'daki diğer kız öğrenci yurtları arasındaki farkları anlatalım


Aydın’ın En Avantajlı Kız Öğrenci Yurduyuz

Akademili ol ayrıcalıklı ol!


Aydın Akademi kız öğrenci yurdumuz gerek lokasyonu, gerek kız öğrencilerine sunduğu imkanlar, gerek uygun fiyatları bakımından Aydın'ın en avantajlı kız öğrenci yurduyuz diyebiliriz.


Hamam & Sauna

Aydın Akademi kız öğrenci yurdumuzda kız öğrencilerimiz için harika ve kaliteli imkanlar sunmaktayız.

Kız öğrencilerimizin en çok ilgisini çeken hamam ve sauna imkanlarımız ile kız öğrencilerimiz günün stresini ve yorgunluğunu anında unutacaklar. 

Sadece tatillerde 5 yıldızlı otellerin sunduğu hamam sauna imkanları ile vakit geçirebiliyorken, Aydın Akademi kız öğrenci yurdu ile hamam sauna artık sizin her daim hizmetinizde olacaktır.


Fitness Salonu

Son zamanlarda Spor salonu ve fitness salonlarına artan ilgi ve insanların artık beslenme alışkanlıklarından dolayı kilo kontrolünü sağlayamama, düzensiz beslenmeden dolayı yaşanan kilo problemlerinden dolayı spor salonlarına çok sıklıkla rağbet gösterilmektedir. 

Aydın Akademi kız öğrenci yurdunda kalan kız öğrencilerimiz fitness salonuna diledikleri zaman giderek dilediği kadar spor yapabilir. 

Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı spor salonlarına gitmek istemeyen kız öğrencilerimiz için bünyemizdeki spor salonu hem çok daha güvenli hem de çok daha kullanışlı olacaktır.

Forum AVM'ye Yürüme Mesafesinde

Aydın Akademi kız öğrenci yurdumuz Aydın'ın En merkezi lokasyonda bulunmakla birlikte birçok yere yürüme mesafesindedir. Aydın'ın en büyük alışveriş merkezi olan Aydın Forum AVM'ye sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde.

Aydın Akademi kız öğrenci yurdunu seçen kız öğrencilerimiz zamanından ve aile bütçesinden tasarruf eder ve ayrıcalıklı olur.

 

Hergun taze ve günlük yemekler

Aydın Akademi kız öğrenci yurdumuzda her gün taze ve günlük yemek menüsü servis edilmektedir. 

Tecrübeli aşçılarımız da doyurucu ve besleyici menüler ve açık büfe kahvaltılar hazırlanarak öğrencilerimize takdim edilmektedir. 


Koronavirüsü kapsamında tüm gerekli temizlik ve hijyen önlemlerimizi alarak öğrencilerimize büyük bir titizlikle hizmet vermekteyiz.

Üniversiteye yürüme mesafesinde


Akademi kız öğrenci yurdumuz Aydın Adnan Menderes üniversitesine ve kampüslerine sadece 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. 


Adnan Menderes üniversitesine ulaşmada ve ders sattlerinize  yetişirken şehir içi minibüsü beklemek zorunda kalmazsınız.

Aydın şehir içi minibüsü bekleyeceğiniz süre içerisinde okulumuza varmış olacaksınız.