Kampüs Haber

Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu Aydın


Aydın Akademi Kız Öğrenci Yurdu Erken Kayıt Fırsatını Yakala

Aydın kız öğrenci yurdumuzda ön kayıtlarımız başlamıştır. Kız öğrenci yurdumuza erken kayıt yaptırın avantajları kaçırmayın.


Aydın akademi kız öğrenci yurdu muzun erken kayıtları başlamıştır. Avantajlı ön kayıt fiyatlarımız ve yurdumuz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere web sayfamız üzerindeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Kayıt yaptırırken gerekli belgeler nelerdir?

 

  • KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
  • Okulunuzdan Alacağınız Öğrenci Belgesi
  • İki Adet Fotoğraf
  • Sağlık durumunuzun toplu yaşam alanlarında yaşamaya engel olmadığına dair sağlık raporu, Sağlık ocaklarından alabilirsiniz.
  • Kimlik Fotokopisi
  • Sabıka kaydı son 1 ay içerisinde alınmış olmalıdır. ( E-devlet şifreniz ile internet üzerinden alabilirsiniz.)
  • İkametgah

Neden Akademi kız öğrenci yurdu?

Aydın'ın En iyi imkanlarına sahip kız öğrenci yurduyuz.

Aydın Kız Öğrenci Yurdumuz Aydın'ın en köklü ve en iyi imkanlarına sahip kız öğrenci yurtlarından birisidir. Hamam & Sauna Cep sineması, çeşit akşam yemeği, süper hızlı internet ve geniş bahçesi ile diğer kız öğrenci yurtlarından çok daha kapsamlı ve ayrıcalıklıyız. 

 

Üniversiteye yürüme mesafesindeyiz

Kız öğrenci yurdumuz Aydın Adnan Menderes Üniversitesi merkez kampüsüne ve Aydın'ın en büyük alışveriş merkezi Forum AVM'ye yürüme mesafesinde olan konumu ile Aydın'daki diğer kız öğrenci yurtlarından avantajlıdır...


Aydın Akademi kız öğrenci yurduna nasıl kayıt yapılabilir?


Aydın Akademi Kız öğrenci yurduna kayıt yaptırmak için ister telefonla bizi arayarak ön kaydınız oluşturulur ve geldiğinizde gerekli evraklar alınarak kayıt işlemleri tamamlanır. Ya da kız öğrenci yurdu muzu yerinde ziyaret ederek gerekli evrakları vize ulaştırıp kaydınızı yaptırabilirsiniz.

 

Ödeme seçeneklerimiz

Akademi kız öğrenci yurdumuza kaydınızı yaptıktan sonra ödemelerinizi aylık 6 aylık 1 yıllık olacak şekillerde yapabilirsiniz. 6 aylık ve 1 yıllık ödeme seçenekleri ile daha uygun fiyatlarda konaklamanız mümkündür.

Ödemelerinizi kredi kartı, nakit ve banka havale ve EFT olarak yapabilirsiniz.