Kampüs Haber

Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu Aydın


Aydın'da Üniversiteye Yakın Kız Öğrenci Yurdu

Aydın Akademi Kız Öğrenci Yurdu üniversiteye 5 dakikalık yürüme mesafesinde eşşiz bir lokasyona sahiptir. Aydın Akademi Kız Öğrenci Yurdu'nda kalarak zamandan ve paradan tasarruf edin!


Aydın Akademi Kız Öğrenci yurdumuz Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'ne yakın lokasyonu sayesinde Aydın'ı kazanan kız öğrencilerimiz için büyük avantaj sağlamaktadır.

 

ADÜ'ye Yürüme Mesafesinde

Akademi kız öğrenci yurdu Aduye 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

ADÜ merkez kampüs ve Aydın Adnan Menderes üniversitesi kampüsü yakınındaki mesire alanına yürüme mesafesinde olan kız yurdumuz lokasyonu ile kız öğrencilerimize zamandan ve paradan tasarruf sağlamaktadır.

Her geçen gün daha da büyüyen ve daha geniş bir kampüse sahip olan Aydın Adnan Menderes üniversitesi öğrenci kapasitesi ve yeni açılan bölümleri ile her geçen yıl daha da büyümektedir.

 

Şehir trafiğinden uzak.

Aydın Akademi kız öğrenci yurdumuz aydın'daki yoğun araç trafiğinden uzakta ancak bir o kadar da şehir merkezine yakın üniversite kampüsüne ve öğrencilerin en çok vakit geçirdiği kafelerin yer aldığı bölgelere çok yakın bir konumda bulunmaktadır. 


Aydın'ın sürekli gelişmekte olan ve büyüyen Zafer Mahallesi bölgesinde bulunan kız öğrenci yurdumuz bölgede öğrencilerin vakit geçirdiği kafelere, Aydın Forum alışveriş merkezi'ne bankalara ve pazar yerlerine yürüme mesafesinde eşsiz bir lokasyonda bulunmaktadır.

Akademili ol ayrıcalıklı ol

Aydın Akademi kız öğrenci yurdumuzu tercih eden öğrenciler 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde okullarına ve derslerine gidebilmektedir.

Öğrenim sırasında eğitim öğretim bütçenizin büyük bir kısmı şehir içi otobüste ne verdinğiiz ücretleri kapsamaktadır. 
Ancak Aydın Akademi kız öğrenci yurdu'nu tercih ederek hem zamandan hem de bütçeniz den tasarruf edebilirsiniz ve aile ekonomimize katkıda bulunabilirsiniz.